Radas014

Má někdo zkušenosti s mobilem Doogee DG450??Předem díky za každé odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Bedy

S tímto modelem DG450 zkušenost nemám, ovšem s podobnými ano a ne zrovna takovou, o které by se mi nějak moc hezky psalo.

Jesltiže zvažujete koupi, raději si ji ještě rozmyslete. Tyto levné čínské telefony mají zejména potíže s Wi-Fi, bluetoothem nebo samotným mobilním signálem – antény jsou mnohdy dost slabé, takže například kolikrát nechytnete Wi-Fi apod.

Další, co tyhle mobily obecně trápí, jsou problémy s čidly – na světlo, na dotyk – občas při telefonování je displej normálně aktivován a Vy si nechtíc položíte hovor nebo například čidlo regulující jas občas blbne. Bohužel řešit se to moc nedá, v servisu Vám tohle moc nevezmou – není na to podpora.

Občas diskutabilní je i kvalita dipleje nebo spíš kvalita dotyku – například problémy při psaní – prostě najednou místo písmenka h Vám to napíše třeba g apod. – dotyk je prostě špatně vyhodnocen.

Na závěr to je kvalita vyfocených snímků z foťáku – často příšerná světelnost, mizerně levné čočky apod.