johana 56

Má někdo zkušenosti s mixerem SMOOTHIE?

Ceny jsou rozdílné,chci ho darovat,rozhoduje kvalita.
Doplňuji:
Je to přání obdarovaného,osobně na reklamy nedám.

Nejlepší odpověď
ReHu

Zkušensti nemám, reklamětohoto typu nevěřím a ani mě výroek neoslovil.
Doplňuji:
Tak to jo, přání se mají respektovat 🙂.
Pokud nedá nikdo doporučení, vzala bych nějakou zlatou střední cestu 🙂.

Další odpovědi
Martulka0408

Ahoj, co třeba tohle: http://eta.cz/lis-na-ovoce/lis-na-ovoce-xr-eta-203790000? To by se Vám nelíbilo? A navíc cena je velmi příjemná :)

XenieRo

Taky máme mixér od Oravy. Ona má vynikající produkty… Hlavně na osobní péči teda super. Ten loknovač od nich miluju.

GabulkaA

Jaký loknovač máš? Přímo ten loknovač nebo máš nějakou tu kulmu?

TominkaFuky

Já jsem si pořídila loknovač… Koupila jsem si ten od Oravy a musím teda říct, že vlasy dělá perfekní. Abych měla dokonalý vlasy, tak jsem toho zkusila fakt hodně, ale až tento loknovač perfektně sedl :)

Honzin8

Já mám třeba loknovač a mám ho od Oravy. A je dokonalý. Nikdy jsem neměla tak výkonný loknovač, který mi ty vlasy perfektně natočí a účes vydrží i několik dní.

SuzanKa

Mám tento https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-rm-1550 a nedám na něj dopustit. Piju ty smoothie denně, takže ten mixer je pro mě fakt důležitý a tento je fakt nejlepší.