TommyKiller1

Má někdo zkušenosti s grafickou kartou GTX 950?

Ahoj, na netu jsem se dočetl o nové grafické kartě nvidia gtx 950 (2gb vram,OC). Máte někdo s touto kartou zkušenosti? Bude tato karta bottleneckována mým procákem: intel i3 2100, 3.1Ghz?

Odpovědi
zelí

Bottleneckovat procesor? To slyším prvně. Jako jestli ti zvládne ten procák krmit grafiku daty? To netuším, ale výkonový přeborník to asi nebude (low end 2012), myslím , že v nových hrách by mohl nestíhat. Jinak zkušenost nikdo nemá, když tu kartu představili kdy? Tento nebo minulý týden.