annas

Má někdo zkušenosti s ekologickým posypem? Dostane se běžné koupit?

Objevila se první ledovka, bude ještě hůř… Nepoškozuje trávník…
Doplňuji:
Topíme plynem, proto popel nepřichází v úvahu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tchán používá Ekogrit, na trávník ani na další zeleň to nemá žádný vliv. Lze ho koupit třeba zde,, http://www.en­vimarket.cz/?en­v=_bic/Posypo­ve_materialy.html

Další odpovědi
hanulka11

Můj vyzkoušený ekologický posyp na trávníku je popel…ten trávníku neuškodí a spolehlivě funguje.
Doplňuji:
a navíc nic nestojí

Drap

Obdobě ekologicky funguje písek, jemný šzěrk, popřípadfě prosívka – odpadní produkt z kamenolomů, občas si ho beru, účtují jen nakládku, jinak materiál dávají zdarma.