Avatar uživatele
Posspi

Má někdo zkušenosti s castingem do nějaké z talentových soutěží? Jak to vše probíhá?

Ahoj.

Včera začal nový ročník pěvecké soutěže Superstar a já si odjakživa myslel, že jak se v jednotlivých městech pořádají castingy, tak se na tom daném místě postaví studio, které vidíme v televizi, že tam přijde porota a normálně se vybírá z těch, kteří se na dané místo dostaví, že jdou zkrátka rovnou před porotu.. (když jsem se díval na starší ročníky, tak to tak s Rytnusem v porotě bylo, že při jednotlivých vystoupeních byl vedle koše s lístečky „nepostupuješ“ nápis Bratislava, Praha a podobně)

Postupem času, když jsem tak trochu rostl a začínal dostávat rozum a nad věcmi více přemýšlel, mi došlo, že to asi nebude jen tak a že to bude trochu více zamotanější.. Jako například, že musíte podepisovat a vyplňovat všelijaké formuláře, které Vám zakazují o čemkoliv mluvit, sdílet, komentovat a zkrátka takové to pravé embargo a la TV Nova. Přemýšlel jsem, přemýšlel.. A zjistil, že by mě zajímaly opravdu všechny podrobnosti a informace, co se děje před tím, než vystoupíte v televizi.. Co se děje v těch divadlech, jak dlouho to trvá a podobně..

Viděl jsem na YT video od Lukefryho, který dělal rozhovor s jedním týpkem, bývalým účastníkem v show Česko Slovensko má talent, a Superstar  opravdu jen naťukl, takže jsem se nic nedozvěděl.. Dále mi vrtá hlavou, podle čeho se teda, z tisíců těch přihlášených jedinců na casting do divadla, vybírá těch konečných X, kteří se ukáží v televizi? Co se tam řeší, když je to casting? Zpívají Ti přihlášení v tom divadle (nebo někde) ještě předtím, než jdou do televize, aby prokázali, že umí alespoň něco? Kdo tam sedí, co se řeší?

ZKRÁCENĚ: Zajímá mě, jak probíhá („před“)casting do televize v rámci soutěže Superstar, co se zkrátka řeší, děje a jak to tam probíhá + jestli by mi to třeba ve škole omluvili, ačkoliv bych neprozradil (nesměl prozradit), že jsem v soutěži postoupil dále, jelikož jsou díky předtočené.

° Má tady někdo s něčím podobným zkušenost? Budu moc rád za veškeré odpovědi, rady a tipy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1527 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek