Avatar uživatele
anonym

Má někdo zkušenosti s antikoncepčním kroužkem?

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, nwm zda si mám koupit antikoncepční kroužek. Bojím se, že mi bude kroužek vypadávat a stane se, že otěhotním. Chtěla bych se taky zeptat, jestli ho můžu kdykoli přestat užívat. A jak ste spokojeni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3913 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Michal

Zatím nejbezpečněší ochranou proti nechtěnému početí je kondom.Někteří muži nebo i ženy tvrdí,že jim brání v plém prožití milostné hry.Je to možné,ale delší milostná předehra,lubrikační želé a snaha obou partnerů je zárukou kvalitního sexu. Kroužek tolik bezpečnosti neposkytuje. Muže bych chtěl upozornit na drobnost :lubrikant se maže i na penis,než na něj navléknete prezervativ,právě kvůli lepšímu prožitku.

Zdroj: sexuologická poradna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žádná antikoncepce není stoprocentně účinná, vždycky se může něco pokazit. Za mého mládí se vyprávěl vtip: Manželé nechtěli mít děti. Lékař jim podrobně vysvětlil různé druhy antikoncepce. Po létech je potkal se čtyřmi dětmi. Muž mu je představil. Tak tohle je Janička - praskla nám gumička. Tu máme Andulku - žena nevzala pilulku. Tady je Ben - zblbnul jsem neplodnej den. A nejmladší René - pozdě vytažené. Takže tak nějak to je.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek