Avatar uživatele
Weroniq

Má někdo zkušenost třeba i od kamarádky s novými druhy neinvazivní liposukce?

teď všude nabízejí různé slevy a zaváděcí nabídky a je tolik metod, aniž by do vás museli řezat, což zní lákavě, zhubnout pár cm třeba na bříšku :) ale jak dlouho to vydrží a kolikrát se to pak musí opakovat, není to levná záležitost

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym, anonym před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Na liposukci nechodit! To si raději běž zaběhnat – jen tak spálíš tu přebytečnou tukovou tkáň. Pokud ti to na liposukci „vysajou“, tak ti vysajou pouze část té tukové tkáně a ten zbytek se vesele „množí“ dál – liposukce není řešení napořád. Nehledě na to, že když to nějaký doktor nedoktor přežene – máš dost divně nepřirozené křivky.
Na slevy kašli, jdi si za ty peníze raději někam do sportovního areálu a nebo teď – když je horko – můžeš plavat.
Bříško posiluj – třeba klasika sedy lehy. Rozhodně je to zadarmo a přirozeně svůj organismus budeš zatěžovat. Hezky se zpotíš – tím odejde pár škodlivin, zapojíš do cvičení také srdce, které občas potřebuje „prohnat“.
Liposukce ne a ne!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kamaradka nakoupila take ve slevomatech , dala za to 4 000 kc a vubec ji to nepomohlo. Sama to tam rekla a na posledni 2 kury uz ani nesla. Nejucinnejsi je bohuzel asi jen " to rezani " , ale odhodlat se k tomu , ze … ? ☹
A nejvic je to samozrejme o jidle , o stridmosti … ale ty bombonky , no – ty by meli zakazat pro takove lidi bez pevne vule jako jsem ja. 🙂 Na me se musi jen s remenem. ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MrGandy

Ale tak liposukce není vůbec špatná věc. A ani to řezání by mi nevadilo, když bych chtěl vypadat normálně. Potom už se jen držet u zdravých věcí společně s pohybem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Viděla jsem dokument o bezbolestné liposukci,slečna byla za pár minut po zákroku,před ním jí asistentka změřila obvod pasu a břicha-tedy ne že by to měla zapotřebí ten zákrok podstoupit-a po zákroku jsem neviděla nijaký rozdíl v úbytku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nejlepší neinvazivní liposukce je návštěva psychologa nebo psychiatra. Lidé, kteří uvařují o liposukci se zpravidla nechávají ovlivnit, trpí pocitem méněcennosti, mají úzkost z toho, že se nějak odlišují od předepsaného normálu, aniž by k tomu měli skutečný důvod. Naopak, lidé psychicky zdraví se často dokáží obdivuhodně vyrovnat i se skutečným fyzickým hendikepem.
Nic ale proti obchodu. Všichni potřebujeme peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek