Weroniq

Má někdo zkušenost třeba i od kamarádky s novými druhy neinvazivní liposukce?

teď všude nabízejí různé slevy a zaváděcí nabídky a je tolik metod, aniž by do vás museli řezat, což zní lákavě, zhubnout pár cm třeba na bříšku :) ale jak dlouho to vydrží a kolikrát se to pak musí opakovat, není to levná záležitost

Nejlepší odpověď
Berušinka

Na liposukci nechodit! To si raději běž zaběhnat – jen tak spálíš tu přebytečnou tukovou tkáň. Pokud ti to na liposukci „vysajou“, tak ti vysajou pouze část té tukové tkáně a ten zbytek se vesele „množí“ dál – liposukce není řešení napořád. Nehledě na to, že když to nějaký doktor nedoktor přežene – máš dost divně nepřirozené křivky.
Na slevy kašli, jdi si za ty peníze raději někam do sportovního areálu a nebo teď – když je horko – můžeš plavat.
Bříško posiluj – třeba klasika sedy lehy. Rozhodně je to zadarmo a přirozeně svůj organismus budeš zatěžovat. Hezky se zpotíš – tím odejde pár škodlivin, zapojíš do cvičení také srdce, které občas potřebuje „prohnat“.
Liposukce ne a ne!

Další odpovědi
anonym

Kamaradka nakoupila take ve slevomatech , dala za to 4 000 kc a vubec ji to nepomohlo. Sama to tam rekla a na posledni 2 kury uz ani nesla. Nejucinnejsi je bohuzel asi jen " to rezani " , ale odhodlat se k tomu , ze … ? ☹
A nejvic je to samozrejme o jidle , o stridmosti … ale ty bombonky , no – ty by meli zakazat pro takove lidi bez pevne vule jako jsem ja. 🙂 Na me se musi jen s remenem. ☹ -iv-

MrGandy

Ale tak liposukce není vůbec špatná věc. A ani to řezání by mi nevadilo, když bych chtěl vypadat normálně. Potom už se jen držet u zdravých věcí společně s pohybem…

iceT

Viděla jsem dokument o bezbolestné liposukci,slečna byla za pár minut po zákroku,před ním jí asistentka změřila obvod pasu a břicha-tedy ne že by to měla zapotřebí ten zákrok podstoupit-a po zákroku jsem neviděla nijaký rozdíl v úbytku.

Hlada

Nejlepší neinvazivní liposukce je návštěva psychologa nebo psychiatra. Lidé, kteří uvařují o liposukci se zpravidla nechávají ovlivnit, trpí pocitem méněcennosti, mají úzkost z toho, že se nějak odlišují od předepsaného normálu, aniž by k tomu měli skutečný důvod. Naopak, lidé psychicky zdraví se často dokáží obdivuhodně vyrovnat i se skutečným fyzickým hendikepem.
Nic ale proti obchodu. Všichni potřebujeme peníze.