fcoop

Má někdo zkušenost se současně aplikovanými programy?

A to – Avast! Free antivirus s Micr.Security Essential.

Někde,už nevím,kde jsem to vzal,mi tvrdili,že jsou to kompaktibilní programy,že si navzájem nevadí.
Moc se mi to nezdá,proto se ptám. Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Instalaci dvou antivirů nikdo nedoporučí.
Jeden druhému bude překážet.

Další odpovědi
Hykam

Avasta odinstalujte 2 antiviry jsou nesmysl
navzájem budou kolidovat a zpomalovat PC

suaeda

Jeden kvalitní antivir. Dva nemůžou být jeden navzájem likviduje druhý a může dojít i poruše OS Win. Ale kombinace antiviru a dalších programů na likvidaci jiných breberek např. antispyware se doporučuje. Nebo ještě lepší je pořídit komplexní bezpečnostní balík (Norton, McCaffe, Kaspersky, ESET ad.) je asi nejlepší. Mají v sobě i firewall. Microšrotí bezpečnostní produkty, ač jsou zdarma nepoužívám. Mají málo nastavení. Raději zaplatím komplexní balík od konkurence.

RomanP

Pokud jsou v PC dva antivirové programy tak místo toho aby chránili PC tak hlídají jeden druhého a zpomalují tím pádem běh jiných aplikací