Má někdo zkušenost s tím, že byl ve vztahu s někým s kým by mu to podle horoskopu nemělo vyjít, ale vyšlo nebo vychází?

Potřebuju povzbudit jenom názory lidí ve stylu, že je to blbost, nebo, že to na ně nesedí. Můj partner (vodnář) říká například: když něco má tak mu to vydrží, ale horoskop říká opak. Dále to píše, že se často rozchází. Navíc naše znamení (štír×vodnář) se k sobě prý moc nehodí, nebo spolu jednoduše dlouho nevydrží, přestože podle našich zájmů do sebe zapadáme skvěle jako puzzle. Já si s tím pořád lámu hlavu a bojím se, že se něco pokazí. Mnohokrát jsem se snažil přesvěčit sám sebe, že zrovna to, co se píše o daném znamení nemusí být pravda. Já se stejně bojím, že ode mě 'uteče' a, že mě nebude mít rád tak dlouho i když mi pořád říká, že nám věří a myslí si, že bychom spolu mohli vydržet. Děkuji za přečtení nebo odpověď. Opravdu se tím trápím i když možna zbytečně. :/

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím si, že čím víc se budeš bát, že uteče, tím rychleji to přijde. Já drak jsem byla pět let s tygrem a tato znamení by se ani neměla potkat, a když, tak se spoustou kompromisů a taky, že to nevyšlo. Například o pannách jsem četla, že jako děti bývají často nemocné, a hádej co, nebyla jsem vůbec nemocná, nepočítám-li dva drobné úrazy, ale chřipky, angíny a další se mi vyhýbaly obloukem.
Taky si myslím, že příliš bádat nad tím, jestli se k sobě daná znamení hodí, není moc dobré, ono totiž osobnost není jen datum narození, ale mnohem víc. Takže za mě nad tím moc nepřemýšlej.

Další odpovědi:

Pokročilý

Život je přece mnohem pestřejší než znamení zvěrokruhu.

Zlatý

Máte pravdu, trápíte se tím zbytešně, horoskopy
nefungují. Jejich autoři si vymýšlejí a čas od času
je zrecyklují do jiných znamení.

Ovšem pozor na to, že přivoláváním útěku jej uspíšíte.

Stříbrný

LOL! Požádej zdejšího mistra Keplera, věřím, že když mu tučně zacáluješ, tak ti jako věhlasný znalec napíše takový horoskop, až ti bude přecházet zrak! ;) :D :D

Ivzez má s tou tvorbou horoskopů pravdu, sám jsem viděl na vlastní oči jak vznikají. :)

Pokročilý

Mí bývalí byli vzdušného nebo zemského znamení. Já jsem vodní znamení a horoskopy vždy říkaly, že se k sobě nehodime a vždy to tak dopadlo. Teď jsem s partnerem vodního znamení a budeme se brát. Za mě na tom něco bude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1301
Zlatý marci1 969
Zlatý ivzez 703
Zlatý quentos 690
Zlatý iceT 651
Zlatý annas 630
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 505
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.