Má někdo zkušenost s portálem odevzdej.cz?

Dobrý den,
měla bych na Vás otázku. Máte někdo zkušenosti s portálem www.odevzdej.cz? Píšu seminární práci a máme povoleno max. 30% citací. K tomu má nám pomoci právě tento zmiňovaný portál.
Svoji práci jsem tam tedy odeslala.Během dne mně došel z této webové stránky e-mail, ve kterém bylo spoustu odkazů a k nim procentuální shoda. Když jsem jednotlivé procenta sečetla vyšlo mně 100%. Nejsem si zcela jista, co mi mělo být touto zprávou od nich sděleno. Mám tedy v seminární práci příliš citací?
Prosím poraďte, děkuji

Odpovědi
odpomass

Máš to tu docela jasně popsané:
http://www.odev­zdej.cz/help/o­devzdej/faq#o­de_faq_podobnos­ti_co