Avatar uživatele
tiktak

Má někdo zkušenost s notebookem Sony Vaio?

Notebook Sony Vaio
Doplňuji:
je to tento typ SONY VAIO F22M1E/B

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DDarent

ale je jich strašně!!!!!! sou za 85000Kč, a sou i za 13000Kč........ kterej myslíš????
Doplňuji:
to je jakokdyby si se ptal, jestli Ferari jezdí dost rychle.......

Upravil/a: DDarent

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džuls

Ja mám tento a som s ním maximálne spokojná. Aj jeden PC technik mi potvrdil, že booky tejto značky sú kvalitné- http://www.al­za.sk/sony-vaio-vpcea3l1e-g-zeleny-d187904.htm . Môj tato ma podozrieval, že ho chcem len preto, lebo je zelenej farby… a mal pravdu 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tiktak

SONY VAIO F22M1E/B
NEVÍTE NĚKDO JESTLI TENTO NOTEBOOK UMÍ SPOLUPRACOVAT S TELEFONEM SAMSUNG GALAXY SI9000 ???
DÍKY

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

To nezalezi na telefonu, ale na notebooku. Pokud ma bluetooth (ci dnes uz asi slot na pametove karty?), pak ano.

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tiktak

TELEFON MÁ BLUETOOTH I TAKOVOU TU PŘÍPOJKU JAKO VIDLIČKA.TŘEBA SE STARÝM POČÍTAČEM TO NEJDE I KDYŽ ZAPOJÍM HLÁSÍ TOTO ZAŘÍZENÍ NENÍ KOMPAKTNÍ NEBYLO NALEZENO ATD…
NOTEBOOK VĚŘÍM,ŽE ASI TELEFON VYHLEDÁ POMOCÍ BLUETOOTH-JDE MI HLAVNĚ O PŘENÁŠENÍ FOTEK…BUDE FOTKA STEJNĚ KVALITNÍ NEBO SE NĚJAK PŘENESENÍM DEFORMUJE?NEJSEM MOC TECHNICKÝ TAK SE VYPTÁVÁM.DĚKUJI.

před 4604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Fotka je tak kvalitni, jak ji vyfotite. Nijak se nedeformuje. A predpokladam, ze spise nez bluetooth budete vyuzivat normalne pripojeni pres kabel (ev. ty pametove karty, jestli ma). Pri prenosu do pocitace se nedeformuje. Ale pozor – to, ze na malem telefonu vypada hezky neznamena, ze bude vypadat hezky i na velkem pocitaci.

před 4603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek