JájsemRaibek

Má někdo zkušenost s magnetotera­peutickým přístojem DIMAP D2000 a jakou?

S pulsním magnetoterape­utickým přístrojem?
Pomohl vám při zdravotních obtížích nebo je to jen taková „hračka“?

Odpovědi
gecco

Nemám s tím žádnou zkušenost…
Ale ze zásady takovým ´strojkům´ nevěřím…
😉

pizlicka

i když tomuto přístroji moc neverim,pouzivam jej 🙂 když už nic,pusobi jako placebo 😁

arygnoc

slovné spojenia v popise účinnosti stroja:
může být způsobena
působení lze vysvětlit
teoretické zdůvodnění bylo podáno
Poté se patrně uplatní

a iné spojenia podobného rázu (→ http://www.di­map.cz/katalog/in­dex.php?page=O%20mag­netoterapii%20mag­netoterapie%20Di­map&id=003 ) ma odradzujú čo i len o rozmýšľaní o takomto prí/stroji, o jeho použití ani nehovorím.

😉