Má někdo zkušenost

a mohl(a) by mně poradit? Jsa zřejmě dementní,nemohu přijít na způsob,metodu,prin­cip jak si stáhnout film z csfd.cz.Jsem v registru,vše je tak báječné,že to lepší být nemůže,jen ta drobnost.Jaký kouzelný knoflík mám použít? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

hrozně bych vám rád pomohl aby jste si stáhnul film CSFD: Česko-Slovenská filmová databáze,ale můj názor je ten,že tady odsuď film asi nestáhnete,mám desítky míst odkud si film stáhnete třeba zde:

Zdroj: http://filmy.ki­notip.cz/

Další odpovědi
anonym

přímo z toho webu filmy nestáhnete.. a když už tak většinou české a za poplatek..

filmy hledejte na fórech:
net-park.cz
warforum.cz

atd.. nebo si film kupte.

Registrace na tomto webu je hlavně kvůli tomu, aby se hodnotili viděné filmy a posléze psali recenze..

alexandra

Film z csfd se nestahuje,to jenom databáze,kde se o filmu vše dozvíte.Filmy se stahují přez Share-rapid,rapidsha­re,uloz to,hellshare atd.atd.je toho hodně,záleží co si vyberete.

Zdroj: http://www.filmy-zdarma.com/

Wareg

Vím, že na ČSFD se film dá stáhnout v nějaké jejich partnerské filmotéce, ale za patřičný poplatek. Zkuste využít „neplacených“ serverů, kde je jejich nabídka mnohem větší. Ale naráží se zde na hranice legality atd.