ptáč

Má někdo z celebrit větší hodnotu než Halina Pawlowská?

Ona byla v domově důchodců a odměnu nepožadovala. Po vystoupení jí sociální pracovnice nabízela 500 korun s tím, ať má aspoň něco na cestu. Pawlowská to odmítla. Pracovnice tedy souhlasila a řekla: „Tak já to schovám, až sem přijde někdo hodnotnější.“

Nejlepší odpověď
gecco

Neznám hodnotu celebrit (koneckonců – kdo či co je to „celebrita“)…
Ale větší hmotnost má málokterá baba…
😉
Halina je šikulka…
😉

Další odpovědi
mosoj

Štiková.

lexx

hloupé populistické gesto…co krávka Milka ? má 4 cecky kdežto Halina jenom dva…

anonym

hodnotu nevím, ale její „přednosti“ jsou téměř nepřekonatelné

ivzez

Halina Pawlovská (stejně jako ostatní POLObrity)
může mít akorát nastavenu nějakou cenu, nikoliv hodnotu.

Z celebrit jsou nejhodnotnější Večerníček a Rákosníček.
Nikdy se nestylizují do nějaké role, vždy jsou sami sebou…

ptáč

Štiková :DD to sedí