Avatar uživatele
mosoj

Má někdo víc ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/626579/IMG_4814b­.jpg
Doplňuji:
Měřeno v pravém stínu na dokonale severní straně domku.
Doplňuji na sluníčku ( jižní strana, v ten okamžik 55,4 oC).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, Drap, iwrana, redy, briketka10, gagaga před 3917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

To je síla. Šla jsem se dívat na teploměry. Na východě – už bez sluníčka 37 °C. Na jihozápadě – sluníčko na teploměr nesvítí 40 °C.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na severní , zastíněné straně mám34, na sluníčku na jižní straně 44

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

hustý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

mosoj: jo unás taky jako v pekle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Máme míň, ale zajímalo by mě, kolik bylo v autě. Pamatuju jak jsem jako dítě nechal teploměr kterej mi táta koupil, omylem ve škodovce za zadníma sedadlama, na černým umělohmotným futrálu, ten měl i značky pro 55 a 60°, a večer byl prasklej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

celý den ve stínu 35°C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Docela by mě zajímalo, mosoji, kde ten teploměr máš, jestli náhodou nepodvádíš tím, že jej nemáš v metru, ale ve dvou nebo něco podobného ;)

u nás je 37 ve stínu, 40 na slunci, dusno jako kráva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

pravděpodobně ano, někde jinde !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

měla jsem 42 ve stínu HEČ :D
a doma 32,5 nedalo se dejchat !
v přízemí malýho obydlíčka ..

před 3917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

huxa je to dost, ale pořád je to pod předpovědí na dnešní den pro plzeňsko.
Takže třeba v Plzni na Bolevci bude ještě více. To uslyšíme v TV. Jinak tvoje odpověď nestojí ani za diskusi. Nicméně odpověď je hodná Odpovědí ! Ale každý nepodvádí!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/626590/Vys­trizek55.PNG

Nebydlím v paneláku, bydlím v přízemním rodinném domku ve větší vesnici a bu´d si jistý že teplotu jako chemik měřit umím. Nějaká chyba ale může být v přesnosti teploměru. Nicméně mám tři a kalibrované na laboratorní teploměry.

před 3917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pomaly sa blížite k Bratislave. Najhoršie bolo v centre mesta, od rozpálených stien v tieni sálalo teplo, takže bolo jedno, či :) Ale na okrajoch (kde sa neodrážalo teplo od domov) samostatných satelitných štvrtí (Petržalka, Dúbravka,Rača…) sa teplota držala na príjemných 40°C v tieni.
Myslím, že my, ľudia toto ešte dokážeme zvládať, ale zvieratá majú z tepla problémy, trpia viacej.

před 3917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zaujímé rozdiely medzi vami udávanými teplotami – nie je dôvod neveriť – a teplotami udávanými agentúrou:
"V Čechách padli viaceré teplotné denné rekordy z roku 1921
28.07.2013 17:55:25| Zdroj: TASR|
Očakávané prepisovanie tabuliek teplotných rekordov v ČR bude možno rozsiahlejšie, ako sa očakávalo Už teraz je totiž zrejmé, že v priebehu dneška padli denné teplotné rekordy na viac ako 90 meracích staniciach po celej krajine, aj keď hodnota absolútneho teplotného rekordu 40,4 stupňa Celzia zatiaľ odolala.
Dnešné maximum – 38,7 stupňa Celzia – namerali zatiaľ v Doksanoch. Na pražskom Karlove to bolo 37,5 stupňa, čo predstavuje výrazné prekonanie jedného z najstarších platných teplotných rekordov. Nad hranicu 37 stupňov sa ortuť teplomerov vyšplhala aj v Javorníku, kým v ďalších desiatich lokalitách sa namerané hodnoty pohybovali od 36,1 do 36,9 stupňa Celzia. Kým mestá sú vyľudnené, kúpaliská preplnené.

Čítajte viac: http://www.ta3­.com/clanok/1024157/v-cechach-padli-viacere-teplotne-denne-rekordy-z-roku-1921.html

před 3917 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek