barina

Má někdo také problém se zaplacenými lístky na olympiádu?

V sobotu mi došel od prodejců mail, že mají problémy s doručením vstupenek a že mám možnost zrušit objednávku. Problém je, že kromě lístků mám už zaplacenou i letenku a ubytování. Mail je v angličtině, takže jsem úplně přesně neporozuměla, kde je problém, ale někdo prý vstupenky zabavil, načež se prodejci začali soudit a lístky možná nebudou vydány včas. Nikde v mailu ale není psáno, jak velká je šance, že je nedostaneme. Odlétám ve čtvrtek a vstupenku mám na sobotu, takže mám trochu problém. Nepřišel někomu, kdo si objednal lístky, taky tento mail?
Doplňuji:
EDIT: To je samozřejmě pravda, ale otázka je, jestli pokud lístek nezruším a oni mi ho nedodají, mám stále právo na vrácení peněz. Být to pár stovek, ale jedná se o vstupenku na finále za sedm tisíc.
Prodejce jsem už kontaktovala a zpět mi přišel automatický email, že mi děkují za mé dotazy, ale že mají přetíženou síť a mají „limitovanou kapacitu mailů a hovorů, na které mohou odpovídat“.

Nejlepší odpověď
venkovan

V horším případě v Londýně jsou i bary a sem tam i nějaká kulturní památka. takže výlet nemusí být zcela ztracen.

Další odpovědi
terry

Řešila bych to s prodejcem. I ty letenky a ubytování.
Zkus kontaktovat Quentose. Umí dobře anglicky, mohl by to pomoci s vhodnou formulací mail.dopisu.
Doplňuji:
Přeju ti, ať vše dobře dopadne. Finále musí být super.
A pokud ne, tak jak zde píše, Londýn je krásný i bez LOH a úhradu za vstupenku můžeš vymáhat i pak.
A jak je vidět, asi je vás víc.