kemis

má někdo spolehlivou návnadu na lov kaprů deík

Nejlepší odpověď
anonym

Budeš se divit,ale vloni jsem na obecním rybníku vytáhl přes 20 kaprů na obyčejnou kůrku z chleba. Rybáři kolem mne mě měli různé(prý nejlepší) návnady,ale z vody tahali samé mřenky!

Další odpovědi
dědapetr

Můj kamarád dělá návnadu z chlebového těsta kuličky a ty před koncem pečení potře žloudkem,aby se mu rychle nerozmočili,Prak­ticky chytá taktéž na chleba.

tom004

Spolehlivá návnada podle mne neexistuje. Kapři jsou potvory. Ale,třeba nějakou někdo vymyslí. Jezdím na ryby teprve 35 let, a na nic co by fungovalo na 100% jsem nepřišel. 🙂

elektrikář

Jako kluk jsem utrhl háček. Uvázal jsem žížalu na silonem v půlce na oba konce jsem chytil okouna. Tlouště na kuličku z bílého mýdla.

Barboska

Nevim jestli je to spravne ale zkousel si zlate musky a nebo sem jeste slysela ze i zizaly pomuzou jako navnada