Kyta

Má někdo skušenost,jako,já,že na začouzené sklo od krb.kamen,sta­čí,přidat čerstvé větývky?

A sklo,je jak nové?Nebo se mýlím…
Doplňuji:
Logicky,i šlupky od zemáků.se spalují,pro pročištění komínu:)

Nejlepší odpověď
beer

Prosím tě, pokládej svoje otázky tak, aby byly srozumitelné.
Máš zkušenost, nebo se ptáš? Atd…

Další odpovědi
badisko

Ja nerozumet reci tveho kmene bleda tvari …no rikat krbovym kamnum krb je taky dost vtipne ..ja v krbu zadne sklo nemam protoze mam krb a ne krbova kamna …jedine ze bych si vycistil berejle ..ale ty taky nenosim …a coby do cisteni komina je lepsi sy ho bycistit stetkou nebo povolat kominika …take se prodava chemie na cisteni kominu a je i moudre jeho zaneradeni predchazet tak napriklad vyberem vhodneho paliva a nepalenim plastu a podobne …palit slupky proc ?..jakej to ma efekt :D..

Drap

Tvá zkušenost je zcela ojedinělá. Přidáním čersvých větývek , jak píšeš, sklo u krbových kamen podle mne očistit nejde. Ba naopak, čersvé dřevo má kromě jiného v sobě i spoustu vody a ta zpomaluje hoření a vytváří se větší množství kouře.

terry

Čerstvé větve na ohni vždy hodně kouří. Nechápu, jak by to bylo možné, že by se to začouzené sklo očistilo.

Michálek1245

Hele já nevím, asi bych spíš zkusil nějakou chemii, než pak cpát do krbu leccos. Ono těch variant je určitě dost. Existuje spousta babských rad. My máme ale třeba designový krb od https://rocal­.cz/designove-krby a tam bych teda určitě nedělal žádné experimenty. Nestojí to za to, abych to sklo zašpinil definitivně a nadobro.

stanislav.ro

Existuje více možností jak sklo u krby vyčistit. Některé jsou v pohodě při jiných se nadřeš. Zkus najít něco na netu. Například tady: http://www.re­alizacebydleni­.cz/dum/jak-vycistit-krbove-sklo-rychle-a-jednoduse
a to mi zabral 5 minutek hledání. Možná najdeš něco podobného?

davidrocket

Tady jsou pro vás ještě nějaké rady – https://www.lev­nekrby.cz/zaji­mavosti/jak-vycistit-krbove-sklo/ mě osobně ta s suchým popelem pomohla