Ma nekdo skusennosti se Sudokremem?Je jen pro deti?

Diky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nedávno jsem „sudokrém a ostatní vyhodil“. Na moje kožní problémy nic nepomáhalo.
Až na radu kožního jsem zakoupil od firmy
BIODERMA „Atoderm PO zinc“ a je po mnohaletých problémech.

Další odpovědi
zmimi

Ja ho používám na mimi a jsem spokojená, ale taky používám IMAZOL(na předpis) a RYBILKU.

MacaM

Nepíšete na co konkrétně byste ho chtěla používat. Rozhodně nic nezkazíte, když ho pro sebe použijete, pro děti je určitě v lehčí formě než kdyby byla pro dospělého.

Jelikož jsem zastáncem alternativní medicíny, bylinek, tak bych doporučila český bylinný čistě přírodní produkt, tedy bez jakékoli chemie…OKG

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou