zjentek

Má někdo představu, jak by asi vypadal takový antihoror?

Myslím film- opak hororu. A nejsem zvědav na bláboby jako NELEKAT SE atd., to není antihoror, to je běžný stav.

Odpovědi
Kepler

No, třeba by docházelo k takovým situacím, že by ses rozplakal blahem a štěstím. Jako kdybys potkal našeho nádherného, úžasného a dokonalého aliendrona.

Thorann1

Je to žánr. Opak je opravdu všechno, co defakto nemá tu 24/7 horrorovou atmosféru. Ať to je film válečný, romantický, akční, fantasy.

(viz. jak by byla otázka opak Sci-fi, jestli mi rozumíte)

Kelt

No scéna by začala hororově a končila by jinak. Třeba vrah by se chystal někoho zabít, vlezl by k oběti oknem a pak se zeptal, zda neví, kudu se jde na nádraží a slušně poděkoval a odešel. Možností je více, otázka kdo by to financoval kdo by se na to díval.