cihe

má někdo osobní zkušenosti s lékařským přístrojem Bemer 3000 a dá se někde sehnat levněji?

jedná se o podložku se speciálním magnetickým vlněním

Nejlepší odpověď
mosoj

Našel jsem si údaje o tomto zázračném přístroji se speciálním ?
magnetickým vlněním .
Nejedná se o nic jiného než o aplikaci pulsního magnetické pole. Tzv. pulsní magnetická therapie.
Jiný přístroj na aplikaci pulsního magnetického pole vlastním již téměř 20 let.
Přístroj pomáhá tam kde je třeba zlepšit prokrvení tkáně. Půlsní magnetické pole totiž rozšiřeje cévy a tím umožňuje lepší prokrvení tělesných orgánů a tkání.

Takže nic nového pod sluncem. Jenom trochu jiné provedení aplikátoru. Pulsní magnetické pole se využívá i v rehabilitačních zdravotnických zařízení.
Neznám možnosti tohoti přístroje, ale je důležité!! aby frekvence magnetických pulsů byla volitelná, tedy šla v určitém rozsahu nastavovat. Na každý orgán v těle je účinná jiná frekvence. U dražších přístrojů se dá nastavovat i tvar magnetického impulsu.

Otto Tylš

Ano, zkušenosti mám vynikající a sehnat levněji dokážu.