s1066

má někdo osobní zkušenost s pojídáním kustovnice?

Nejlepší odpověď
Damiana

Mám. A chutná mi. Ale já si docela dost potrpím na různé ty vopičárny ze zdravé výživy. Nevím jestli je nějak zázračná, já se jí cpu čistě tehdy, když mám na ni chuť. Jím ale i tak dost pestře a hodně se hýbám, takže to, že jsem docela v cajku, „kouzelná“ Goji asi na svědomí moc nemá…:-)

Další odpovědi
annas

Nevím, co potřebujete vědět.

Kustovnici pojídám syrovou, vařím si z ní čaj, přidávám do čaje či do ovesných vloček, různých kaší, jogurtu, místo hrozinek do sladkých jídel.

Několik receptů v odkazu.

http://www.kus­tovnice-cinska-goji.cz/recepty-a-pouziti-goji.html

anonym

Chutná mi a ráda si ji čas od času koupím. Nemám možnost zkoušet, v jaké úpravě by mi chutnala nejvíc – sušená je podle mého gusta.
Mám zásadu, že co tělo potřebuje, o to si řekne. Když stojím před regálem se sušenými plody, o brusinky a kustovnici si řekne skoro pokaždé.

terry

Jakou zkušenost?
Jestli na něco pomohla?
Já ji jedla, ale moc mi nechutná, takže moc zkušeností nemám.

Lakeysha

je dobrá a prej pomáhá, ale asi ti těžko povim, jestli bych tu rakovinu bejvala měla, kdybych jí nejedla:-DDD