Kamulína

Má někdo nějaký nápad co bych mohla kreslit?

Já ráda kreslím, ale nevím co nic mě nenapadá.
Doplňuji:
Děkuji za rady. Trochu se zamyslím a začnu ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud ráda kreslíš, namaluj cokoliv, co Tě zaujme. Já si nakreslím téměř cokoliv. 🙂

Další odpovědi
Alesh

ticho před bouří, náhodné setkání, zakázaná láska, skok do neznáma… se ukaž 🙂

Nechápavé

Napr;Rodinu..Je toho spousta jen se zamysli…

tencosepta

Krajinku s nějakou památkou v přírodě, to mají všeci rádi.

jjj123456789

Sníh.

anonym

Tak se podívej okolo sebe, ne???
:-O

Nikoltyna

Já např. ráda kreslím lidi poslouchající hudbu se sluchátky

briketka10

nakresli sama sebe, tedy autoportrét 😁

bolak

obrázek

Nevíteto?

To co vidíš z okna 🙂

Fyzik

Dám dva tisíce za 60×40 impresionistickou olejomalbu Citadely, obrovského mrakodrapu z postapokalyp­tického věku, kde se formuje nadějná generace přeživších. Obklopený potemnělou džunglí, lesy nebo nějakou divočinou. Budova by měla být futuristických tvarů a snových technologií. Kolem budovy je bleděmodrá aura a z vršku budovy, která je částečně v oblacích, jsou vidět náznaky fialových svislých paprsků.

Ten obraz mám v hlavě léta, žel neumím malovat. Pokud bych někoho inspiroval k výtvoru, napište mi zprávu.

anonym

Nakresli Kehrseite-Genträgera…

STUDENTKAEVA

Jdi na louku,podívej se z okna,jdi na výlet nakresli vše co děláš co máš ráda třeba symboly států(myslím třeba nějaké stavby) kytky,sportovce..
Ale ted mě napadlo když tak ráda kreslíš tak si najdi nějaké výtvarné soutěže třeba můžeš vyhrát i nějakou hezkou cenu!
Tak at vyhraješ!!!

melanie

Zkus překreslit nějaký dílo od nějakýho malíře od např. hundertwassera