klaforan

Má někdo CD Kelly Family

Kde ho mohu sehnat, pokud je ještě na prodejnách.

Nejlepší odpověď
aeva

Já našla na Aukru.

Zdroj: http://www.au­kro.cz/search­.php?string=ke­lly+familly&bu­y=0&new=0&pay=0&vat_in­v=0&personal_rec=0

Další odpovědi
áńá

dobrýden.já mám doma kelly family.dá se koupit v obchodě s cd a nebo na aukru.

nature

Dobrý den, zaujala mne Vaše otázka, protože jsou to mí dávní oblíbenci a mám doma hodně materiálu jako cd, videokazety, kalendáře, fotky. Pokud máte zájem, kontaktujte mne na můj email. Jinak také doporučuju různé bazary s hudbou.