Má nějaký vliv na SEO, když jsou jednotlivé články na webu vzájemně provázané?Tedy,že neodkazuje na článeky jen titulka.

Nejlepší odpověď
Alesh

Nechci kecat, ale podle mě je to blbost, neboť SEO je „učesání“ kódů, tak aby se vyhledávačům zalíbily. To podle mě počet odkazů tam či zpět neovlivňuje.
Provázanost ale sama o sobě je žádoucí a ve výsledcích vyhledávače takto provázané stránky taktéž posunuje nahoru stejně jako SEO, např. u Googlu zvyšuje PageRank, pokud se nepletu.

Další odpovědi
arygnoc

na SEO se vykašlete.

hlavně:

mějte čistý kód (zejména dbejte na title a alt u obrázků).
nemějte odkazy na problémové stránky.
používejte <hx>text</hx>, robots a sitemap a různé title u každé stránky.
nechte stránky zaindexovat u google.

to úplně stačí.

Jirvas

Tady jsou samí odborníci :) ..interní prolinkování samozřejmě pomáhá …důležité jsou deep linky (z HP na články).