Rokio

Má nějaké výhody prohrát skoro všechny peníze v kasínu?

Podle mě ano.

Jsou to tyto:

  1. Kasíno má díky tomu člověku zisk.
  2. Stát získal peníze na daních.
  3. Daný člověk získá vyšší šanci dostat se po smrti do nebe.
  4. Konkrétní individuum se bude muset naučit skromnosti, a to je kladná lidská vlastnost.
  5. Děti toho ztroskotance nebudou toužit po dědictví.
  6. Nebude si ho brát nějaká zlatokopka kvůli penězům, pokud se rozvede, nebo je svobodný.
  7. Nebude mít už kam moc klesnout, pokud jde o životní úroveň.

Odpovědi
Gus_Fring

Nesouhlasím s bodem 3.

metro

4 Zvyšuje se pravděpodobnost, že ten člověk začne krást, loupit… vraždit.

Drap

Opět nesmylné bláboly. Pokud ve prohraješ, nic nemáš a nemusíš se o nic starat. Tím myslím výhody končí.

Kazatel

Výhodu to má jedinou, budeš naprosto přesně vědět, kam se vlastně všechny poděly.