nyjono

Má nějaké výhody koupelna jako součást ložnice? Jaké?

Mně to jako něco super nepřijde.
Ano, když je koupelna a toaleta hned za dveřmi, ale jako součást – po tom netoužím.
Jak to vidíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

I když vyloučím, že součástí koupelny nebude WC, nerad bych slyšel něčí čvachtání, když mám spát. To už bych si mohl do ložnice rovnou nainstalovat kuchyňskou linku. Ložnice má být oáza klidu.

Další odpovědi
marci1

Ložnice s koupelnou je zřejmě vhodnější pro lidi sexuálně aktivnější a mladší. Své pro to pro ně jistě má:

PRO

  1. Je to blízko
  2. Provětrání
  3. Vlhkost
  4. Trendy
  5. Soukromí

A PROTI

  1. Nerušit!
  2. Zrušit WC
  3. Vlhkost
  4. Není světlo jako světlo
  5. Rozdíl teplot

Přiznám se, že je mi v ložnici milejší ticho a pohoda. 🙂

http://living­.iprima.cz/by­dleni/koupelna-v-loznici-jake-jsou-vyhody-jake-nevyhody

ivzez

Ani mně se to nelíbí, ale někomu to asi vyhovuje.
Asi by pak ale byla potřeba ještě jedna koupelna
→ pro děti, návštěvy, …

Edison

Tak pokud je to pořádná vířivka, tak se to hodí k erotickým hrátkám. I přestávky mezi čísly se pak radikálně zkrátěj… 😁 Hnedle vedle za prosklenými dveřmi byla ještě obrovská sprcha… Nojo… pravda… to byl hotelový novomanželský apartmán. 😁

Oprava pravochy. 😁

aliendrone

Mám rád sucho, vlhkost nesnáším, obzvláště ne TROPICKOU vlhkost. BLÉ!! Jistě bych dokázal najít nějaká pozitiva plynoucí z taového uspořádání (stejně tak i pro uspořádání ložnice s garáží)… ale za mě jednoznačné NE!! ;) :D :D