Má něco společného škvor se skupinou Škwor?

Nejlepší odpověď
marci1

Původní název Skwar se začátkem roku 2001 změnil na současný Škwor. Důvodem bylo časté komolení názvu pořadateli, takže se kapela rozhodla zachovat fonetickou podobu názvu s ponecháním dvojitého W.
Skwar je polsky: žár, horko, vedro. 🙂

Další odpovědi
Ušel ventil

Ne , nemají nic společného
Původní název kapely byl Skwar ,ale začátkem roku 2001 se název změnil na současný Škwor. Důvodem změny jména bylo časté komolení názvu pořadateli, proto se kapela rozhodla zachovat fonetickou podobu názvu s ponecháním W

anonym

marci1, kočičko, příště uveď zdroj, máš to celý zkopírovaný, jeden by si na první pohled myslel, že víš všechno na světě

marci1

Kočičko, každý ví, že to lehce najde na Wikipedii. Je mi už trochu trapné tento nejznámější odkaz uvádět. A ten údaj o polštině je můj. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0kwor

annas

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=P%C5%AFvod­n%C3%AD+n%C3%A1zev+Skwar­+se+za%C4%8D%C3%A1tkem+r­oku+2001+zm%C­4%9Bnil+na+sou­%C4%8Dasn%C3%BD+%C5%­A0kwor.+D%C5%AF­vodem+bylo+%C4%8Das­t%C3%A9+komolen%C3%AD+n%­C3%A1zvu+po%C5%99a­dateli%2C+tak%C5­%BEe+se+kapela+roz­hodla+zachovat+fo&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

anonym

Ušel ventil, ty to samý čudlo jeden 🙂 Může se to? Nešvindlujte děcka, nebo na vás pošlu čerta, budete se smažit 😁