dust8

Má něco společneho Alzák a značka Marťánci?

Nejlepší odpověď
annas

Figura Alzák a bonbony Marťánci mají společnou reklamu, inspirace vesmírem pro pojmenování.

  1. Alzák je reklamní figura na různé druhy zboží fy Alza, ta zboží nevyrábí. Figura připomíná nějakého mimozemšťana.
  2. Značka Marťánci představuje bonbony, takže „prodává“ sama sebe jako produkt fy Wallmark, která vznikla v roce 1990 a vyrábí doplňky stravy.

    Jinak

  3. . Walmark Marťánci jsou gumové želatinové bonbony s různými příchutěmi. slouží k podpoře imunitního sytému. Název podle sloganu – výrobci myslí na budoucnost, – třeba lety na Mars.
  4. Alzák je název postavy firmy Alza majitele Aleše Zbořila. Firma byla založená v roce 1994.

Různý sortiment, jiný původ názvu – bonbony x figura. Pojmenování figury a bonbonu. – vztah k vesmíru.

Další odpovědi
seraphico

Svým způsobem ano. Oba jsou produktem marketingu. Jinak byly vytvořeny nezávisle na sobě.

aliendrone

Čéče, TV jsem zrušil už před lety a STEJNĚ mi stačí číst srAlzák a otevírá se mi kudla v kapse… :(
Z tohoto důvodu nemohu nadále odpovídat na tuto otázku. ;) :D :DE

marci1

Jsou to reklamní zelení mužíčci, mimozemšťané, údajně Marťané.
Rozdíly:

  1. Alzák: má na hlavě jakýsi „drdůlek“, je uřvaný.

    Někdy má přelepenou pusu, zejména před vánoci

    (aspoň chvíli). Alzák nám nosí zejména mobily. 🙂

  2. Marťánci: mají na hlavě jakési dvě antény, tykadla.

    Mají tu pozitivní vlastnost, že jsou potichu. Přináší

    nám vitamíny pro naše dítka. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.