Toruk

Má název: Loc: 50°4'31.329"N, 14°17'24.191"E? Neznáte název tohoto silničního uzlu?

Neznáte název tohoto silničního uzlu v Praze Řepích? Na mapě nic není. Díky

Nejlepší odpověď
mj81

V příloze je odkaz na web o dálnicích, kde je popis téhle křižovatky (snad je to ta správná, nejsem Pražák a do Prahy jezdím jinudy). Nazvali to tam „Řepy – dálniční křižovatka R1 / R6 (exit 26 / 1)“

Zdroj: www.dalnice.com/fo­togal/r01/repy_r1_r6/re­py_kriz_r1_r6­.htm