jmachan

ma nase vlada i v dnesni dobe sve farmy a lany ovoce a zeleniny?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím jestli má své farmy, ale zde jsou ceny v jejich kantýně http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/186415/so­kujici-ceny-ve-vladni-kantyne-levna-basta-prejme-jim-to-rika-kulinarsky-guru-vanek.html
Hlavně, že Havel při revoluci prohlašoval „NEJSME JAKO ONI“.Tihleti jsou ještě větší NADLIDI než komunisti.Oni měli své prodejny s nedostatkovým zbožím, ALE ZA CENY KTERÉ BYLY STEJNÉ V CELÉ REPUBLICE.
Tihleti mají desetitisícové platy, ale CENY MENŠÍ NEŽ NORMÁLNÍ OBCHODY.
Takže kteří lidi jsou horší??

Další odpovědi
marijakes

Řekla bych, že ano a jestli ne, tak mají alespoň nezdravou stravu (jakou musíme jíst my) v „závodce“ celkem za pakatel.