Ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace? Ma to napsane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.

chci se zeptat,ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace?na to napane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.ma na to narok???

Nejlepší odpověď
standa

Pokud se tak obě smluvní strany ve smlouvě dohodly, tak na to nárok má…

Ale tento postup není moc obvyklý. Spíše se ujednává, že nájemce vrátí byt vymalovaný a vyčistěný a dále se ve smlouvě zpravidla uvádí, že pokud nájemce tuto povinnost (malování a úklid nebo i jiné povinnosti) nesplní, tak má pronajímatel právo použít kauci ke krytí mimořádných výdajů spojených s malováním a úklidem apod.