Julinka2009

Má napsat první kluk nebo holka??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

nezáleží na tom😌

To zvládneš, ne, normálně mu napiš a hotovo! A dělej, nebo Ti ho přebere jiná, která nemá skrupule, chápeš to!? 😀😅

Další odpovědi
Mravenec

nezáleží na tom😌

Na tohle si hrajou leda tak děti na základce. Kdo má nějakou myšlenku ke sdělení, ten začne.

elkon

nezáleží na tom😌

A kdo umí mluvit, nepotřebuje psát, zvlášť pokud se s dotyčným potkává.

led

nezáleží na tom😌

Prvý/prvá napíše ten/tá, kto má adresátovi čo napísať/povedať.

paul1

nezáleží na tom😌

cappuccino

nezáleží na tom😌

Moc si s tim lames hlavu! Klidne ho oslov prvni, kdyz se ti libi. Nikdo to zkoumat nebude!

Julinka2009

Ano, správně! na základku ještě chodím🥴

Mravenec

To mi bylo hnedle jasné.