Avatar uživatele
Ganymede

Ma na toto skola pravo?

Ze pry se rozhodlo o tom, ze nas v hodine nepusti na zachod pokud nebude mit razitko od lekare, sice mame prestavky, ale občas se to fakt stihnout neda, to se mam s prominutim pochcat??
Muze se mi pri zadrzovanu moci neco stat?? Ma na toto skola pravo?
Dekuji za odpovedi :)

Stehuji se do jineho patra nebo budovy a pak bych to nestihla nebo nestihnu a nechci, aby me ucitel serval a dal mi neomluvenou..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Adula.57, briketka10, gecco před 2981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Dospělý člověk , pokud je zdráv, tak to 45 minut bez problémů vydrží.škola by jistě toto nezavádělaq, pokud y toho nebylo zneužíváno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

U nás na škole to někteří učitelé také vyžadují. Chápu, že tě to štve a že to nestíháš. Někteří učitelé ještě prodlužují hodiny a je pak těžký se vůbec dostat včas na hodinu, když je na druhý hodině. Zkus si stěžovat u třídního učitele, popřípadě u ředitele. Pokud to nezabere, prostě zkus zajít za svojí obvodní doktorkou a popros jí o nějaký potvrzení. Jestli to nevyjde, prostě se s tím budeš muset smířit. Škola má prostě někdy pravidla na houby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Právo neprávo, když by šlo do tuhýho, tak se prostě zvednu a odejdu. Jinak nejsem si jistý, že by na to škola měla mít právo. Je samozřejmě slušnost omluvit se když člověk odchází na toaletu, ale neřekl bych, že kdokoliv ať už z jakéhokoliv důvodu má právo zakázat jinému člověku si odskočit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adam2

Tzv. moč (lat. urinae) je velmi nebezpečná tekutina, pokud se ti dostane do těla. Pokud budeš moč udržovat v plném močovém měchýři více jak 40 minut, praskne ti a ty se utopíš ve vlastní moči. Takovou šikanu si nemůžeš dovolit, takže doporučuju tvoji školu nahlásit u Nejvyššího soudu ČR v Brně okamžitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rouzi

A co děláš při přestávce?
Že nestíháš toaletu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Přečti si Školní řád, ale myslím, že ano, že „škola“ takové právo má…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Která je to třída nebo ročník? To je důležité. Ať mamka zavolá do školy a řekne řediteli, že míváš silnou a nepravidelnou menzes a ať je tak laskav zařídí ti jíti na wc. Já to chápu, já si dost brzy vařil kafe a to po ránu dělá divy, ale pokud musíš na záchod 3× za dopoledne mimo přestávku, tak něco není v pořádku s tvým tělem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nevěřím, že to tak je. mimochodem se to vydržet dá, ale jak kdo a není to žádoucí. pokud nebudu pít, tak klidně vydržím 14 hodin (vyzkoušeno)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

S mými problémy, bych to já nevydržela ani 4
hodiny ještě, kdybych nastydla to už vůbec ne :((


Odmala mám problém s močovým měchýřem.
Musím brát 1lék.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Tady je o to, že za žáka, který odejde v hodině na záchod, je stále zodpovědný učitel, který právě vede hodinu. Že je to nesmysl? Ano, ale je to opravdu tak. Stejně tak by žádný učitel neměl např. poslat žáka v hodině něco donést jinému učiteli (ani řediteli). Ve většině škol se chození na záchod tiše toleruje, třebaže tam je zmíněný problém s odpovědností. Tipoval bych, že škola sahá k radikálnějším opatřením až ve chvíli, kdy žáci začnou této benevolence zneužívat → tedy například v případě, že se stane běžným zvykem chodin na záchody v hodinách pravidelně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak si pořiď tu to věcičku: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hpho­tos-xlf1/v/t1.0-9/12734029_10­41061139291171_102087367­6392679253_n.jpg?oh=504f­3139c9dd46d065a6464b6cec­6fcc&oe=575B1192

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rudík 12

Škola na to právo nejspíš má, ale pokud žák optavdu potřebuje, tak je blbí aby učitel žáka nepustil. Zkus říct, že potřebuješ hodně. Pokud by ses počůral(snad ne), tak to zkus říct řediteli. Ale nebustit žáka na WC nelegální není.

Nový příspěvek