autacek

Má na stav globálního oteplování vliv i společenská situace homosexuálních menšin, jak as naznačuje stejnojmenná píseň?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Já si myslím, že kdyby bylo extrémní počasí (jako zima nebo vedro), tak by to mělo takový vliv, že by homosexuálové nebyli nebo jich bylo mnohem míň.
V extrémních počasích by totiž život lidí byl složitější a drsnější a v takové společnosti by se homosexuálové neobjevovali, protože ti „vznikají“ až v „dobrých časech,“ v době míru, klidu, pohodlí, která je naprosto liberální (svobodomyslná a tolerantní ve všech ohledech), a která si nepotrpí na výchovu a dobré mravy.

Další odpovědi
zjentek

Určitě ano. Tyhle statistiky budou menšinou zřejmě popírané a vlastně nejsou ani nijak prokázané, ale… Aby byli homosexuálové vůbec „styloví“ a to tak, jak to dokáží JENOM ONI, musí spotřebovat a zkonzumovat mnohem více zdrojů a produktů. Odhaduji, že jeden homosexůál pak má energetickou náročnost cirka dvaceti zjentků. Určitě se tedy svou náročností na vlastní provoz a nestydatou okázalostí na GO podepisují v zatraceně vyšší míře, než běžný, skromný heterosexuál.

Rokio

Rozhodně ne. Je to nesmysl.