Spartaboy

Má na kameny nabíjené na měsíčním světle vliv když je zataženo?

Odpovědi
aliendrone

Jestli se „nabíji světlem Měsíce“, tak nejspíš ANO, když v důsledku zatažené oblohy Měsíc „nesvítí“. ;)

Hele, JSOU sice věci, kterým nerozumíne a které ZATÍM nejdou vysvětlit. Buď ale trochu krtitický k bejkárnám, které se na náš valí ze všech stran. Jinak dopadneš jako ten chlap, co vyjel na kopec (kvůli „lepšímu nabíjení“), aby si na maximum nabil „ankh života“ (pro zdraví), pak si nabil ještě prsten s kamenem „pro štěstí“ a ve finále si těžce nabil držku, když při cestě z5 vyjel ze zatáčky. ;) :D :D

Funna

a co je to měsíční světlo?…Měsíc přece nesvítí, jen odráží světlo ze slunce a okolních hvězd…on se ten foton odrazem od Měsíce nijak nezmění…