Stingo

Má muž říkat své partnerce, když jim to moc neklape ve vztahu, že on bez ní nemůže být?

Nedělá si pak žena ve vztahu co chce? Samozřejmě to může být i obráceně.

Odpovědi
Drap

V prvé řadě si musejí vzájemně vyříkat proč jim to neklape.

Eva 38

Upřímně, jsem vdaná 15 let , dvacet let jsme spolu. Musíte si vše říct i když to někdy bolí a zraní toho druhého, pak se snadněji i komunikuje. Pokud komunikovat nebudete, vztah bude ohrožen a rozpadne se. Je to o vzájemných kompromisů, ne jen o ústupcích z jedné strany ta druhá strana je pak ze všeho zmatená, pokud netuší která bije. A říkat ženě , že bez ní memůžeš být, pokud to tak necítíš to není vůči ní fér, a to ani z lítosti. Hodí ti to pak na hlavu se vším okolo.
Doplňuji:
pardon- kompromisech. K druhé části dotazu, kde bereš jistotu, že si žena ve vztahu nebude dělat co chce? Zase je to o kompromisech, ale i důvěře ona ji musí cítit a ty také, jinak tento vztah postrádá smysl. Vzájemná důvěra je velmi důležitá.