Avatar uživatele
Bronzový

Má muž co daroval sperma nárok (právo) se dozvědět že bylo použito ??

Vím že zbytek by byl anonymní - jen se dozvědět že sperma bylo použito

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

pri darovaní (a nie iba spermií, ale i napr krvi, kostnej drene a pod.) podpisujete prehlásenie, v ktorom sa mimo iné uvádza i to, že darca i príjemca je anonymný (to neznamená, že to nikto nevie, ale tieto dáta spadajú do úradného tajomstva).

:-Q

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Ale má právo si vzít den volna
ZP:
§ 203 e)


Avatar uživatele
Zlatý

Ne, nemá

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1036
Zlatý marci1 839
Zlatý quentos 641
Zlatý iceT 618
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 465
Zlatý led 412
Zlatý gecco 409
Zlatý venkovan 390

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.