Olinka.O

Má můj přítel šanci na předčasné propuštění?

Můj přítel je ve výkonu trestu ve věznici,v Ostrově Nad Ohří.Dostal shrnutý trest 10 měsíců.
Bohužel už byl trestán jako mladiství,a byl propuštěn na půlku.Chci se zeptat,jesli to nějak ovlivňuje jeho nárok na předčasné propuštění.Žádost už podal,ale já bych ráda věděla,zda můžu čekat i dobré zprávy,nebo se připravit radši jen na ty špatné.Prosím napište vše co ohledně této otázky víte,mám dvou měsíční miminko a teď mi ještě zemřel otec,jsem na vše sama,tak se chci radši připravit na vše co má ještě přijít.Děkuji Olga

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že to coby laici můžeme těžko posoudit. A také to není mnoho informací.
Spíše bych se zeptala nějakého právníka. Někteří mají 1.konzultaci zdarma. Nebo jsou i bezplatné poradny ombucmana.
Popř. DaS.
http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm

Další odpovědi
Miroslavst

Jak se říká, naděje umírá poslední.
Vše záleží na soudu, který po žádosti proběhne, zde se budou posuzovat veškerá pro i proti.

Mili @

Já nevím. Co provedl????
Nebude lepší utéct?