Lotr2008

Má moje máma pravdu?

O půlnoci jsem hrál s přáteli na pc Minecraft na servru qplay, kde je hodně hekerů, a oni mně hodne zabijeli, až sem z toho dostal takovej rage, že sem začal hrozně nadávat po celém bytu. Rodiče pribehli a zmlátili mně!! Máma mi dokomce natri dny zakazala počítač!!! Chápete to? Souhlasíte s ní? Podle mne nemá pravdu, je to nespravedlivé, mněl jsem právo mít rage, kdyz mně ten kidak zabil!!! Copak se všichni lidé zbláznili??

Nejlepší odpověď
Autista

No vzhledem, k tomu, že jsi vzbudil o půlnoci lidi, kteří musí pracovat 8 hodin za mrzkej peníz každej den, jen protože tě pár pixelů zabilo. Myslím, že to bylo hodně oprávněné.

Zdroj: Mé logické smýšlení.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ANO, tvoje máma je špatná, nechat tě v jedenácti hrát o půlnoci hry na pc a nechat tě řvát po celým bytě, ano, zanedbala něco ve výchově …
… a teď tu o karkulce …

Edison

Matka má vždy pravdu!!! … protože je tvá matka!!!

nyjono

Především bys měl hledat chybu. Třeba i u sebe. Ne nedřív u druhých.
O půlnoci bys měl být v klidu v posteli. A když se ti nechce spát, třeba si chvíli číst.
Hrát v noci na PC není moc dobrý nápad a řvát na plný kolo už vůbec ne.
Nepíšeš, jak přesně tě rodiče zmlítili. Možná sis to i zaslosloužil a počítač bys měl mít zakázaný až do vánoc. 3 dny rozhodně nestačí.
Opakuji, večer si raději místo PC her napiš nějaké cvičení z ČJ.

elkon

Být tvojí mámou, tak počítač vyhodím z okna. Aby z tebe vyrostlo pokud možno něco, co má smysl. A ne nějakej jouda, který nebude umět nic jiného, než ležet u PC.

Gus_Fring

Nepsal jsi, že tvoje matka je právnička a má vždy pravdu? Už mě to trochu unavuje.

MasterGames

Dejte mu někdo ban!

Kelt

No to jsem rád, že tvoje maminka je normální správná žena a ne namyšlená bohatá cinyčka , která tě celý den nevidí, jen ti někde nechává peníze a přesvědčuje tě, že ty můžeš všechno. Jak se říká. škoda každé rány, která padne vedle. A doufám, že ti dají to, co zanedbali.

agentpv

má, a pokud vyvádíš tak jako na odkaze – tak na psychiatrii s tebou!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=q8SWMAQYQ­f0

anonym

cituji: „mněl jsem právo mít rage, kdyz mně ten kidak zabil!!“ … no ty k tomu zbláznění už máš rozhodně blízko. Zákaz PC byl rozhodně správný výchovný krok, dokazuješ totiž ty sám, že na tebe má velmi špatný vliv a neumíš s ním přiměřeně zacházet aniž by to na tvé psychice nemělo vážné následky. Problém je už jen to, že z výše uvedené věty kterou si sám zplodil neumíš rozpoznat, že problém opravdu máš. Tady chtě nechtě musí zafungovat rodiče a rázně zakročit.

iceT

Chápu to, souhlasím s matkou. Jestli se někdo zbláznil, tak jedině ty. Běž se radši učit česky.

ten který je

Potřeboval bys nařezat řemenem.Raději běž sportovat.

anonym

V tvém případě bych v zájmu duševního rozvoje dal na domáci router permanentní ban minecraft serverů a nechal tě tu hru hrát nanejvýš v singleplayeru 🙂

anonym

tobě zjevně chybí sociální interakce, protože takhle reagovat na základě toho, že nějaká hrouda pixelů anulovala virtuální ukazatel vitality tvé hroudě pixelů to už je vážný stav.

anonym

neříkám kdyby šlo o nějakou super realistickou hru která se snaží vyvolávat skutečné emoce ale zrovna MINECRAFT autoři vytvořili tak aby bylo vždy naprosto zjevné, že je to sakra jenom blbá hra !