Eliška 12

Když mě asi má rád spolužák, jak mu to mám říct, že se mně také líbí?

Ahoj lidi psala jsem tu minule. Ale psala jsem od prostřed situace. Takže začnu od začátku. V minulém roku na vánoční besítce jsem dostala od kluka dárek. Ale ten si mně nikdy předtím nevšiml takže mi to bylo podezřelé a nakonec jsem zjístila že se mu líbím. A nechci mu to říct protože se bojím že by to rozkecl pak by to během jedné minuty věděla celá třída. A všichni by mi říkali jaká jsem blbá, divná atd. Říkali by mi to z toho důvodu, protože ten kluk většinou nemívá domácí úkoly, zapomína si učebnice a sešty, podle nich chodí divně oblečený, a bývá o přestávkách sám teda pokud tam není můj druhý spolužák. Poradíte prosím.

Předem vám všem děkuju a omlouvám se za chyby kdyby tam nějaké někde byly

Vaše předchozí otázka

Poradíte mi, co mám dělat, když se mi líbí můj spolužák ze třídy? Já ho mám ráda a bojím se mu to říct.

Nová „neotázka“ – co vás zajímá?

Asi mě má rád spolužák

Nejlepší odpověď
Funna

tvé vyjadřovací schopnosti jsou dost špatné…
posala jsi nám podivného spolužáka, nedozvěděli jsme se co mu nechceš říct a hlavně jsi nějak zapoměla na otázku…
pokud měla být otázka v nadpisu, chybí ti tam otazník…
a i kdyby tam byl, už jsi sama napsala: „zjistila jsem, že se mu líbím“…takže s čím ti máme radit?

Další odpovědi
nyjono

A co cheš poradit? Co to probrat s nějakou kamarádkou?
Co chceš vědět?
Zeptej se, napiš to do pole označené nápisem:Položte novou otázku.
Do části pod ním, se píší doplńující informace.

Mc Merkurion

…každá ženská se zamiluje do toho (podle ostatních a rodičů) nejdivnějšího, nejhoršího atd kluka (o mužích platí totéž, ale obráceně, aby nedošlo k mejlce v dnešní době několika variant vztahů) …
… bože, chceš s ním chodit snad ty, tak na tobě záleží, jak se ti libí, kamarádky se s nim líbat nebudou …
… se bojíš, že by to rozkecal ??? no samozřejmě, že to rozkecá, že se všem pochlubí, že už má taky holku !!!