led

Má labuť prednosť pri prechode cez cestu aj mimo prechodu pre chodcov, alebo len, keď použije prechod pre chodcov?

Rodina labutí zastavila dopravu v Petržalke,
disciplinované labute?
http://bratis­lavaden.sk/vi­deo-rodina-labuti-zastavila-dopravu-petrzalke/

Nejlepší odpověď
Kepler

Vypadá to, že labutě mají víc rozumu, než někteří Homo sapiens. Ale kdyby si to ta rodinka štrádovala prostředkem křižovatky, tak bych taky počkal, předpis nepředpis.

Další odpovědi
yuko

Prece byste tu labut neprejel, at je kdekoliv 🙂 To mi pripomnelo: jedu na kole a prede mnou vidim prechod a dve vrany. Uz to vypadalo, ze mi hezky prejdou pres prechod a budu je moci nahrat na video. Ale bohuzel, prijelo auto a vrany odletely. Skoda – auto mohlo zastavit a vrany prejit, ze. Tak priste. Kocku na prechode jsem videla taky a ve velmi hustem provozu. Ale vsichni ji dali prednost.

marci1

Ty jooo, ty jsou chytré, možná mají nějakou intuici, kde přejít. Samozřejmě „normální“ řidiči by je nechali přejít i mimo přechod. 🙂

Radius

V obci Předonín u Roudnice nad Labem mají zase kočky svoji ulici, viz fotka (zrovna tam jedna kočka jde 🙂

Zdroj: http://www.ima­gehosting.cz/i­mages/p31157pi­p.jpg