Alesh

Má kniha Kmotr od Maria Puza nějaké pokračování?

Podle filmového zpracování mi přijde, že v ní ledacos chybí, tudíž by mě zajímalo, podle čeho ty filmy vznikaly. Předpokládám, že je to výtvor už jen scénáře, protože ve filmu je toho dějově víc než v knize. Nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokud vím, tak pokračování nemá.

Puzo ale napsal víc románů z prostředí mafie: Omerta, Poslední kmotr, Rodina.

Další odpovědi
led

Pre film bola kniha len osnova, podľa ktorej scénaristi spolu s režisérom napísali a upravili filmový scénar.