tony2412

má klíč do zapalování u Fabie r.v.2000 čip?

klíč do zapalování

Odpovědi
Funna

měl by mít…
Doplňuji:
ve Fabce je to s imobilizérem trochu komplikovanější, protože je tam zabudovaný automaticky, bez příplatku a pokud se používá jen originální klíč a funguje jak má, takže většina lidí ani neví, že ho tam má…
v základní stupni výbavy Junior asi nebude, to nevím jistě, ale třeba v Comfortu je automaticky zcela urcitě…

gecco

Pokud má auto imobilizer, má klíč chip.
Pokud auto imobilizer nemá (mám dojem, že některé verze – výbavy, Fábek neměly), není důvod, aby chip v klíči byl.
Doplňuji:
Funna – právě Juniora jsem měl na mysli – to je řada, která je (podle mne) tak očesaná, až drahá (očesaná bez ohledu na faktickou cenu)…
😉

Hykam

Měl jsem r.v. 1999 a čip byl v klíči.