Supercom

Má každé město místního blázna? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ano , maji me. ! A kdyby nahodou nejake mesto nebo vesnice nemela , prijedu jim klidne na kole na navstevu. Na kole umim. Mam pridavna kolecka , heeec ! :-p -iv-

Další odpovědi
barnajka

Ano

Myslím, že má :)

Co já si pamatuju, tak u nás se jich od dob mých dětských let vystřídalo už několik: věčný opilec hrající na imaginární trumpetu; vedoucí místní sámošky, co po kontejnerech bufetil vyhozený (vratný) lahve; paní uklízečka z místního nádraží, co stavbou těla, chůzí i mimikou připomínala tučňáka; starý mládenec s potlačovanými pedofilními sklony; metráková holčina typu Marfuša, co na základce zfackovala jejího učitele; polohoumeles, co se svou družkou a rozhrkanou kárkou brázdí město od obchodu k obchodu a somruje starý papír do sběru (mimochodem: brácha toho pána údajně zamlada provozoval sexuální hrátky se svou kozou)…

Někdo byl „exot“ větší, někdo menší…ale jsou to právě tyhle figurky, co dotváří celkový kolorit měst. Zaplaťpánbůh, že ty místní blázny máme! Aspoň je pořád veselo :D

Terryle

Ano

Nevím, jestli přímo blázen, ale u nás žije paní… nu, paní… Prý snad vdova, vysušený suchý stvoření, ve kterým byste hledali spíš divného chlapa než ženskou, chlapa připomíná i hlasem a slovníkem, neustále dře, nenávidí děti (a děti nenávidí ji a bojí se jí, tudíž jí furt něco vyvádějí a ona na ně bonzuje), dospělé za pomoc ještě zdrbe. Co si ji pamatuju (tzn asi 20 let), vypadá pořád stejně. Děsně svérázná figurka… ale až jednou nebude, bude to hrozně divný.

Andělé

Ano

Tak to mě nikdy nenapadlo,že může být v každém městě…:-D
U nás máme „barevnou paní“-nosí pestré barvy a každý díl oblečení má jinak křiklavou barvu.Mluví si pro sebe a zpívá „opery“…:-D)

Ale důležité je,že nikomu neubližuje…žije si ve vlastním světě a myslím,že je vlastně štastná…:-)

Ella

Ano

v každém se najde někdo, kdo je ten největší blázen ze všech :)

u nás je to asi čtyřicetiletý „kluk“, který nosí starou pošťáckou uniformu a čapku :)

baghira

Ano

Mělo by mít, je to součást tradice :)

venkovan

Ano

Ano a často je jich víc. Jeden z nich z naší obce vám teď odpověděl.

fablen

Ano

ten největší u nás je momentálně opět na 2 roky zavřený…skáče na silnici pod auta, svléká se na veřejnosti, krade zboží v obchodech, není s ním domluva – je ve svém jiném světě

MacChill

Ne

Jo taky máme blázna možná jich máme víc, ale nevěřím že by se nenašlo město bez blázna

lexx

Ano

Ano, tak třeba v Putimi to byl Pepek Vyskoč co za 5 Kč dělal místnímu vachmajstrovi placeného informátora.

hanulka11

Ano

GM

Ano

makiki

Ano

jsem to ja