pukula

má kámoška (prosím odpovídejte)

má kámoška má prsa a nejen ona, ale i všichni ve třídě jedna velká druhá je zas měří s třet, ale já nemám žádná a to jsem se narodila 9.7. a je mi zatím 11 ale i těm kterým je 10 mají prsa a dokonce velká za jak dlouho mi asi začnou růst?????? prosím o radu ??????

Nejlepší odpověď
johana 56

Tím se netrap,prsa se dají později implantovat,IQ nelze.Holt,komu není zhůry dáno,v apatyce nekoupí.Je to sice deprimující,ale jednou pochopíš,že nepotřebuješ partnera jen proto,aby měl velké ruce.Vydrž i nepříjemné poznámky!

Další odpovědi
terry

Já chtěla mít malá ještě ve 13. A naštěstí jsem i měla.
Neboj, vyrostou ti. A věř, že velká nejsou to nejlepší. Hlavně v létě.

coco

Neboj to příjde…:) Na mě až po 14 roce,ale zato žádné „loveckého psa uši“.Hezky pevné…

dědapetr

Žádný strach dceři začali ve 13 a teď má 6 a je nešťastná bolí ji krční páteř.

hanulka11

Neboj se vyrostou ti -někdo prostě dospívá rychleji.
Oni jsou třeba nešťastné, že už mají velká prsa v 11 letech .

To prostě neurychlíš .

iceT

Mě se zviditelnila prsa někdy kolem 13/14,dost dlouho byla jako lentilky pod kobercem,mojí sestře už někdy ve 12 a taky velký.Je to různé,stejně jako s menstruací,někdo dřív,někdo později.

sejtanka

Moje čtrnáctiletá dcera je má taky jak "havran kotníky"nestresuje se,vždyt jí narostou a tobě taky.