Kokyna

Má kamarádství ještě smysl?

Měla jsem osm let nejlepší kamarádku, byly jsme jako sestry. Shodou okolností se zamilovala do mého bratra, vzali se a mají spolu dvě krásné děti. Po 2 letech přišla hypotéka a po nastěhování do nového bytu mu kamarádka po měsíci oznámila že už ho nemiluje že odchází. Měli spory to ano jako asi každý vztah. Brácha se z toho zhroutil a nakonec zjistil že už v tu dobu co si s nim brala hypotéku měla někoho jiného. Prostě podraz s velkym P. Já jako správná sestra jsem stála za ním. A jí řekla spoustu hnusných věcí. Dnes je to půl roku co jsem se s ní neviděla, no jenže celou tu dobu mi chybí mrzí mě to jak to dopadlo ona opravdu byla moje opora člověk co za mnou vždycky stál. Snažila jsem se s ní navázat kontakt ale je mezi náma obrovská zed ona mi už nespíš nevěří. Chtěla bych to vrátit zpátky, ale nejsem si jistá zda ona o to vůbec stojí.. A jestli bych tím neublížila rodině. Napsala mi že jí to bolí stejně jako mě ale že se snaží si po tom po všem držet od lidí odestup. Chybí mi a trápí mě to takovou kámošku už asi nenajdu.. Díky za jakýkoli názor

Nejlepší odpověď
annas

.Myslím si, že pravé kamarádky se nemohou zradit. I v té nejhorší době by si vzájemně měly podat pomocnou ruku. Ale zřejmě ani vy jste se k ní nezachovala fér, když jste jí řekla „spoustu hnusných věcí“.

Navíc je to vaše švagrová, i když podle vás zradila bratra, těžko říct, jak to všechno bylo. Byl to jejich vztah, zřejmě ne takový jak si oba představovali­. Nevím.

Vina je na vás obou – ona podle vás zradila bratra, vy jste zradila ji. Šlo to snad řešit s chladnou hlavou.

Všechno ukáže čas, „nevěř, že láska nepřebolí“ … uvidíte, snad se naskytne příležitost si všechno vyříkat, odpustit, ale na opakovaný nový vztah se těžko navazuje. Všechno má sva pravidla.

Spolu s jejich dětmi jste jedna rodina.., takže vztahy by neměly být nenávistné., ale korektní.

Další odpovědi
autacek

Tak za tu dobu co se znáte ji asi celkem znáte. Co se přihodilo mezi jí a Vaším bratrem je především věc jich dvou, pro Vás to bude již navždy matka m Vašich neteří, je tedy s podivem, že byste se neměly stýkat. On nakonec přebolí i ten rozchod s Vaším bratrem, jako s otcem těch dětí s ním bude muset do budoucna nějak vycházet a ono, kdo ví jak to všechno bylo, nakonec ani ta hypotéka není nic tragického, ceny nemovitostí jdou nahoru, pokud byli při koupi rozumní, neprodělají na tom. Jediné co mi přijde trochu smutné je rozbití rodiny, ale jak jsem již zmínil, do pravých příčin nevidíme.

jackhammer86

Vaše kamoška má těžké psychické potíže, pokud někdo se vykašle na vztah na děti a ničí ostatním životy tak rohodně je to jedovatý člověk a vůbec bych s takovém člověkem nikdy nechtěl mít nic společného… pokud se dáte sní do kontaktu děláte velkou chybu je to podrazačka a myslí jen na sebe a ne na ostatní.....