Boy 13

Má holub ostré drápy?

Kdyby mi holub (při letu) nebo si mi chtěl sednout na obličej, má ostré drápy ty, že by mi udělal jizvu na obličeji nebo rýhu či díru? Díky moc za odpovědi, moc mi pomůžete.jste zlatííí

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Samozřejmě, že i holub má ostré drápy, kterými by ti mohl ublížit. Proto se doporučuje drápy zkracovat.

Další odpovědi
Drap

Ostré jsou, ale ne příliš. Stejně jako spousta jiných ptáků. Tvá obava, že by ti při chůzi po městě holub způsobil jizvu ve tváři je přehnaná. Proč by to holub dělal. Jeho přáním neni hyzdit lidi, ale obstarat si něco k snědku.

Mc Merkurion

… někdo asi sledoval horor Ptáci od Poe a má teď neklidné spaní: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/napadaji-holubi-lidi …

Hufnágl

Drap
Kdy jsi naposled držel v ruce holuba, nemyslím tím z nosu.