martin14

Má google earth možnost navigace gps v notebooku?

Odpovědi
anonym

Předpokladem je zapnutý interní GPS přijímač. Pokud zakoupíte si placenou verzi Google Earth ve variantě Plus nebo Pro., budete moci využívat svoje GPS zařízení ve spolupráci s tímto programem.
Google Earth dovede importovat navigační body, cesty a trasy, přičemž na mapě dovede tyto položky zobrazit. Pomocí Google Earth si pak můžete jednoduše zrekapitulovat svůj poslední výlet. Google Earth nepodporuje úplně všechna existující GPS zařízení, zaručena by měla být kompatibilita při importu dat ze zařízení Garmin a Magellan. Funkci pro práci s GPS zobrazíte pomocí nabídky Nástroje – GPS.
bod 7 a 8 ► http://extrawin­dows.cnews.cz/10-tipu-triku-google-earth