Amazonka 23

Má faktura obsahovat podpis?

Vypisuji první fakturu a narazila jsem na takové malé dilema, dá-li se tomu tak říkat. Faktura bude posílána přes e-mail a musí na ní být můj podpis (vytisknout, podepsat, nascenovat a poslat mailem) nebo stačí jen napsat, kdo fakturu vystavil? Jedná se o neplátce DPH.

Nejlepší odpověď
df

Nemusí

CASH FLOWS

Potřebujete finanční pomoc? Poskytujeme půjčku s úrokovou sazbou 3%, od 3 000,00 do 95 000, – 000 000,00 USD, trvající od 1 roku do 20 let. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací Email: cashflows571@gmail.com

  • Komerční půjčky.
  • Osobní půjčky.
  • Obchodní úvěry.
  • Investiční půjčky.
  • Rozvojové půjčky.
  • Akviziční půjčky.
  • Stavební úvěry.
  • Obchodní úvěry a mnoho dalších

E-mail: cashflows571@gmail.com
Whatsapp: +380959271564
S pozdravem
Joe Campbell